Wystawa autorska fotografii przyrodniczej pod tytułem

"Owady saproksyliczne Polski w obiektywie Krzysztofa Sztaby".

W dniu 15 lipca 2011 roku miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystości oddania do użytku obiektu edukacji przyrodniczej "Łysy Młyn" w Biedrusku realizowanym w ramach projektu edukacujnego „Budowa sieci nauczania na rzecz środowiska oraz ochrona Pachnicy dębowej na obszerze wytypowanym do sieci Natura 2000 PLH 300001 Biedrusko”. Oddanie połączone było z otwarciem mojej autorskiej wystawy fotografii przyrodniczej pod tytułem „Owady saproksyliczne Polski w obiektywie Krzysztofa Sztaby”. Organizatorem była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu Nadleśnictwo Łopuchówko. W uroczystości tej wzięli udział przedstawiciele władz województwa, starostwa, władz lokalnych,, nadleśnictw, wojska, nauki oraz wielu innych zaproszonych gości. W części pięknie odrestaurowanego młyna wodnego, można było obejrzeć kilkadziesiąt moich fotografii (około 70).

    owady saproksyliczne         

owady saproksyliczne

owady saproksyliczne

owady saproksyliczne

Pomieszczenia, w których znajowały się fotografie były świetnym miejscem do prowadzenia rozmów oraz udzielania wywiadów.

owady saproksyliczne

owady saproksyliczne

Część prezentowanych na wystawie zdjęć można obejrzeć w galerii „Owady I” oraz na stronie Centrum Ochrony Pachnicy Dębowej.

Serdeczne podziękowania składam Panu Nadleśniczemu Zbigniewowi Szelągowi z nadleśnictwa Łopuchówko oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania mojej wystawy.

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.